Pozice: Servisní technik CNC strojů

Specializace: elektroerozivní CNC obráběcí stroje

Místo výkonu práce:

  •    kancelář Brno
  •    region ČR

Náplň práce:

  •    komplexní instalace nových strojů u zákazníka
  •    servisní činnost u zákazníka
  •    technická podpora pro technický personál zákazníka

Očekáváme:

  •    vzdělání min. středoškolské nebo vyučení v oboru mechanik elektronik, s maturitou
  •    řidičský průkaz skupiny „B“
  •    osvědčení podle vyhlášky č. 50/78Sb.
  •    znalost AJ – komunikativně
  •    zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
  •    ochotu cestovat
  •    znalosti CAD CAM výhodou
  •    pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  •    zázemí silné a stabilní společnosti
  •    samostatnou a perspektivní práci v silné společnosti
  •    motivační finanční ohodnocení
  •    firemní telefon, notebook, vůz i pro soukromé účely

Kontaktní osoba:

Petr Hájek – vedoucí servisního oddělení

e-mail: petr.hajek@zenit.cz

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na výše uvedenou adresu. Na základě kladného vyhodnocení budeme zvát kandidáty na osobní pohovory.