Aktuality

28.02.2018

Erowa & Sisma open day

Přijďte navštívit náš showroom

Zobrazit všechny aktuality

Představujeme novou drátovou řezačku SODICK ALC800G Premium.

30.01.2018

Na mezinárodním strojírenském veletrhu EMO v Hannoveru představila japonská společnost Sodick novou drátovou řezačku ALC 800G.

Tento stroj se v první řadě vyznačuje velkými pojezdy. V ose X, Y 800 x 500 mm. V ose Z jsou na výběr dvě možnosti: standardem je výška 500 mm, jako opce z výrobního závodu je nabízeno rozšíření až na 800 mm. Jedná se o nejvyšší možnou výšku, jaká je u drátových řezaček nabízena.

Obrábět můžeme obrobek o maximální hmotnosti 3 000 kg. Kompletní technické parametry stroje naleznete v tomto odkazu:

 Sodick ALC800G Premium 

Filozofie konstrukčního řešení elektroerozivních strojů Sodick je primárně založena na využití lineárních pohonů vlastní konstrukce a výroby.
Samotný stroj se skládá z Meehanitové litiny - litina obohacená o grafit, která se vyznačuje nadstandardní tuhostí, strukturální stabilitou a vysokou tepelnou odolností. Použití keramických materiálů, opět „made in Sodick“, na kritických místech stroje zaručuje dlouhodobou životnost a spolehlivost dílů a výrazně tak snižuje uživatelské náklady na údržbu stroje.

Řadu ALC si můžete prohlédnout v našem Showroomu v Brně, kde Vám rovněž rádi představíme i ostatní drátové řezačky a hloubičky z naší nabídky.