TEK4

TEK4 je světovým lídrem v technologii vrtání speciálních otvorů pro cirkulaci chlazení. Tato technologie je naprosto nezbytná pro výrobu tryskových motorů a plynových turbín.
Společnost byla založena v roce 2002. Vzhledem k vysokému zájmu zákazníků bylo nutné v roce 2016 vybudovat v Leicesteru nový showroom a vývojové centrum. Společnost byla současně nucena výrazně navýšit výrobní kapacity tak, aby byla schopna pokrýt vysoký nárůst mezinárodní poptávky.

Společnost TEK4 se specializuje na výrobu speciálních strojů pro rychlé vrtání otvorů v problematických materiálech. Výrobní sortiment společnosti zahrnuje stroje pracující na bázi EDM (elektroerozivní obrábění), stroje kombinující technologii EDM vrtání s technologií vrtání a řezání laserovým paprskem a technologii ablace keramických povlaků. Velmi zajímavou část produkce společnosti tvoří speciální stroje pracující na základě elektrochemického procesu. Určeny jsou pro univerzální použití pro vrtání hlubokých děr v chladících komponentech plynových turbín.
Veškeré stroje společnosti TEK4 jsou konstruovány a vyráběny ve výrobním závodě v Leicesteru, ve Velké Británii. Společnost TEK4 je tak v relativně krátkém čase schopna nabídnout zákazníkům řešení na klíč včetně průběžného inovačního procesu aplikace. TEK4 je domácím týmem který vám nabízí komplexní řešení od mechaniky přes elektroniku, software a design, včetně aplikačního poradenství.

TEK4

Ke stažení